Hafta Sonu 5 Tane Güzel Film Önerileri

1.Yıldızlar Arası (Insterstellar)

Becerikli olan Cooper mısır tarlalarında çiftçilik yaparak hayatını sürdürmektedir .Cooper’ın 2 tane çocuğu vardır ve bunlara güvenli bir hayat sürmek için çalışır.Copper çalışırken çocuklarına büyük babaları bakar.Cooper 10 yaşındaki kısının çok zeki olduğunu fark eder.cooper eskiden bilim adamıdır ve bu mesleği çok özler.Copper’a bir görev verilir ve cooper bu görev için uzaya çıkar.Film Cooper uzayda yaşıdıklarını anlatan güzel bir filmdir.

2.Kral Arthur(Kılıç Efsanesi)

Film eski zamanlarda geçiyor. Arthur çok küçükken babası ölür ve krallığa amcası geçer.Arthur’u da bir genel eve bırakır.Doğuştan gelen krallık arthur verilmez kimse onun kral olduğunu bilmez taki kılıç ortaya çıkana kadar.Kılıç çok güçlüdür ona sahip olan kişi çok özel yeteneklere sahip olur ancak bunu sadece bir kral yada doğuştan kral olanlar sahip olabilir.


3.Wanted(Aranıyor)

Babasının özel yetenekleri olan bir kiralık katil olduğun öğrenen Was,Kendisininde de bu yeteneklerin olduğunu görüyor ve babasının yolundan gitmeye karar veriyor.

4.Yarının Sınırında

Gelecekte Mimics adlı uzaylı birliği dünyayı ele geçirmek ister.Bu uzaylı birliği bir çok ülkeyi yok edeler.Bu uzaylılar telepati yoluyla emir alırlar ve hiç bir ordu bu mimics yenecek güçte değildir.Tüm dünya Bu uzaylı ırkını yenmek için birleşir.Subay daha önce hiçbir savaşa katılmamıştır.Yeni bir göreve atanır bu savaşta savaşacaktır.Savaşa gittiklerinde uzaylılardan yanlışlıkla bir güç alır her öldüğünde tekrar tekrar doğar

5.Venom(Zehirli Öfke)

Başarılı bir muhabir olan Eddie,Bir röportaj için sevgilisin patronunun yanına gider.Patronu kötü niyetli sadece kendisi için çalışan biridir.Patron gizlice bir uzaylı formunu inceler.

Epic Games yeni teknolojisinden bahsettiğim yazı için :Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir