2019 Yılının En Güzel 5 Oyunu

Ücretsiz en güzel 5 oyun

Bu yılda bir çok insan canları sıkıldığında oyun oynayarak can sıkıntılarını gideriyor. Evimizde konsol ve bilgisayarlarımız da oyun oynarken evde olmadığımızda telefonlarımızda oyun oynarız. Bizde 2019 yılında en çok sevilen ve indirilen oyunları bu listemizde derledik.

En Güzel Mobil Oyunlar

1.Another Eden

Another Eden, Wright Flyer Studios tarafından geliştirilen ücretsiz bir rol yapma oyunudur. Japonya’da en iyi oyunlar arasına giren bu oyun daki amacımız zamanda yolculuk yaparak gelecek hayatımızı kurtarmak.


Another Eden

2.Alto’s Odyssey

Oyunumuz ucu bucağı olmayan bir çölde geçmektedir. Bu çölde engellerden geçerek yeni yerler keşfederiz. Oyun ücretsiz olmakla beraber çok güzel grafiklere de sahip.


Alto’s Odyssey

3.Asphalt 9: Legends

Oyunumuz diğer serilerinden de bilindiği üzere güzel grafiklere sahip bir yarı oyunudur. Oyundaki amacımız yarışlar kazanarak aracımızı güçlendirmek ya da yeni arabalar alarak daha zorlu yarışlara katılmaktır.


Asphalt 9

4.Shadowgun Legends

Oyunumuz RPG nişancı oyunlarının en iyilerinden olup hikayesiyle oyuncuların dikkatini çekmiştir. Oyunun hikayesinden bahsetmek gerekirse günümüzden çok uzakta gelecekte insan türünün çok tehlikeli bir uzay ırkının saldırısına uğrar. Bu iki türün savaşta ve bu savaşın seyrini sen değiştirebilirsin.


Shadowgun Legends

5.Critical Ops

Oyunumuz Critical Force tarafından geliştirilmiş olan bir first-person oyunudur. Oyun online bir oyun olup arkadaşlarınızlar zorlu oyun modlarında savaşabilirsiniz.


Critical Cops