Call Of Duty ‘nin Mobile Oyunu Geliyor!

Bir çoğumuzun bilgisayarda oynadığımız savaş oyunu Call Of Duty oyununun mobil versiyon geliyor.Oyun sevenlerin heyecanla beklediği oyunun yapımcısı Activision bu oyun için PUBG’nin yapımcısı Tecent ile ortaklı kuruyor.Bilindiğine göre oyun konsol ve pc ‘dekine benzeyen bir FPS oyunu olacak Call Of Duty Mobile .

1.Oyun Hangi İşletim Sistemlerinde Çalışacak ?

Oyun Android için Google Play’de,İos için App Store da indirmeye hazır halde olacak.Oyunun bir fragmanı yayınlandı.İzlediğimiz fragmana göre çok güzel ve çok oyunculu bir oyun olduğunu anlıyoruz.

Oyunun Fragmanı :

2.Oyunun Hangi Modları Olacak?

Call of duty oyunun’dan tanıdığımız yüzler ve haritalar olacağı söyleniyor.Çok oyunculu rekabetçi maçlar ,Ölüm Maçları(DeadhMatch) ve daha bir çok oyun modları olduğu biliniyor. Eğer Multiplayer (Çok Oyunculu )Oyunları Seviyorsanız arkadaşlarınız la birlikte takım oluşturup rekabetçi ve ölüm maçları oynayabilirsiniz.

Call Of Duty

3.Oyun Ne Zaman Çıkacak ?

Activision şuanda birkaç fragman yayınladı.Oyunun ne zaman çıkacağı ile ilgili bir açıklama yapmadı.Ancak oyunun beta sürümünü oynayabilmek için ön kayıt başlattı

Yani Call Of Duty Mobile arkadaşlarınızla beraber bir takım olarak rekabetçi veya birçok oyun modunda eğlenceli vaki geçirebilirsiniz.

Yazılıma nasıl başlamalıyım yazıma bakmak için : Tıkla

One thought on “Call Of Duty ‘nin Mobile Oyunu Geliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir