Yeni Batman Belli Oldu

Yeni Batman Belli Oldu

Dc yeni bir film çıkarmak için hazırlıklara başladı. Çıkacak olan film yeni bir batman film olan “The Batman” olacak. Film 2021 yılında çıkacak diyorlar. Fakat kadroda önemli bir değişiklik var.

Önceki filmlerde batman rolünü “Ben Affleck” oynuyordu. Rolünü başarılı şekilde oynayan oyuncu rolünü bırakmaya karar verdi. Bunun üzerine filmin yönetmeni olan “Matt Reeves” yeni bir oyuncu aramayı başladı ve bu oyuncu geçtiğimiz günlerde açıklandı.

Yeni Batman “Robert Pattinson” olucak. Kendisi bir çok film çekmiş olasada biz onu “Alaca Karanlık” serisinden tanıyoruz. Çoğu kişi yeni Batman’nin Rober Pattinson olmasından mutlu değil. Sanırım görünüşünden dolayı ancak önemli olan oyunculuğu diye düşünüyorum.

Dc filmini çektiği süper kahraman filmlerini solo olarak çekmiyordu. Ancak artık bu süper kahramanların Solo filmlerini çekerek kahramanların hep beraber oldukları değilde tek biçimde oldukları filmler göreceğiz. Dc’nin solo filmlerine örnek vermek gerekirse: ” Aquaman , Shazam vs.” gibi filmler.

2021 yılında yeni çıkacak olan “The Batman” filmide batmanın bir solo filmi. Bu filmde batmanın dedektiflik tarafının daha çok ön plana atılacağı söyleniyor.